Apie mus

Įmonių grupė “Marikonta”, UAB (toliau Marikontos Grupė), įkurta 2002 m. Nuo savo įkūrimo datos bendrovė veikia  kaip laivybos linijų agentas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį laivybos linijų agentavimo srityje.
Gerą reputaciją turintys ir vadovaujančius postus užimantys darbuotojai yra gerai žinomi Pabaltijo šalių laivybos sektoriuje. Šiuo metu Marikontos Grupės personalą sudaro 10 patyrusių darbuotojų. Įmonės biurai įsteigti strateginiuose uostamiesčių verslo rajonuose: Klaipėdoje (Lietuva), Rygoje (Latvija), Taline (Estija).

MŪSŲ PRANAŠUMAI
Gerai veikianti agentavimo struktūra Pabaltijo šalyse.
Laivybos linijų ir krovinių ekspedijavimo verslo patirtis.
Visas multimodalinio pervežimo paslaugų paketas.
Regioninės rinkos ir verslo specifikos išmanymas.

Šiandien „Marikonta“ yra pasaulinės laivybos linijos HMM Co. Ltd  agentas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.


HMM Co. Ltd
HMM yra integruota logistikos kompanija, valdanti daugiau kaip 160 moderniausių laivų. HMM siūlo pasaulinį paslaugų tinklą, įvairias logistikos galimybes, pirmaujančias IT laivininkystės technologijas, profesionalius gerai apmokytus personalo narius bei nuolatines pastangas teikiant aukščiausios kokybės transportavimo paslaugas.
HMM sukurtas pasaulinis verslo tinklas, kurį sudaro keturios tarptautinės būstinės, 28 dukterinės įmonės, 76 filialai, šeši biurai užsienio šalyse ir 10 bendradarbiaujančių biurų. Įmonė vertinama kaip viena iš labiausiai integruotų logistikos įmonių pasaulyje, turinti savo tikslingai pasirinktas rinkos perspektyvas, efektyvią organizaciją, aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus ir pažangias internetines sistemas.
HMM gabena tokias strategines šalies medžiagas kaip žaliavinė nafta, suskystintos gamtinės dujos, geležies rūda/anglis ir įvairius specialius produktus bei importuojamas/eksportuojamas prekes.
1976 metais pradėjusi dirbti tik su trimis VLCC tankeriais, HMM padidino savo konkurencingumą pradėjusi siūlyti naujas paslaugas, tokias kaip: krovinių gabenimas sausakrūviais ir trampiniais laivais, konteinerių gabenimas, suskystintų dujų ir specialiųjų gaminių gabenimas. Plėtodama veiklą įvairiomis kryptimis, HMM sukūrė stabilią verslo struktūrą, galinčią atlaikyti verslo svyravimus.  

HMM yra sertifikuota pagal ISO 14001, ISM CODE ir ISO 9002.

Daugiau apie HMM – www.hmm21.com